KONST / Litografier / Färglitografi 16108070
nr 1610 8070
Hans Wigert
(1932-2015), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 65/99, Gökunge, 39x47 cm, yttermått inklusive ram: 58x65 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 april 2024
kl 20:33:03
28/3 21:56:17
Hans Wigert
Läs mer om Hans Wigert